Naše služby

Věříme v kvalitní a poctivou práci, kterou děláme s láskou. Nepečeme nic, co bychom samy nejedly. A protože chceme vědět, co přesně jíme, začaly jsme péct vlastní dorty a zákusky. Tak jako nenalejeme do auta špatný benzín, nechceme šidit samy sebe a ani vás. 
Naší největší motivací i odměnou je to, že vám chutná.

Ceník

Svoji práci milujeme a velmi si jí vážíme. Ceny na webu jsou orientační,
konečnou cenovou nabídku vám rády upravíme na míru podle vaší poptávky.
Ceny platné od 1. září 2019.

Dorty

Cena dortu se odvíjí od velikosti (počtu porcí), použitých surovin, časové náročnosti a zdobení dortu.
Nejmenší dort nabízíme od 10 porcí a jeho cena se pohybuje od 1700 Kč.

Makronky, cupcakes
a sušenky

Jsou nejoblíbenějšími výrobky, ať už jako doplněk k dortu nebo samostatně. Jako u dortu se ceny odvíjí od použitých surovin a náročnosti zdobení. Makronky – odběr od 50 ks od jedné příchutě (vyjímkou jsou hromadné objednávky) a cena od 22 Kč/ks. Cupcakes – odběr od 12 ks od jedné příchutě a cena od 45 Kč/ks. Mini cupcakes – odběr od 24 ks od jedné příchutě a cena od 28 Kč/ks. Sušenky (máslové zdobené královskou glazurou nebo fondánem) – odběr od 10 ks od jedné příchutě a cena od 20 Kč/ks. Cakepops (dortová lízátka) – odběr od 10 ks od jedné příchutě a cena od 40 Kč/ks.

Mini dezerty

Mousse dezert (ovocná nebo čokoládová pěna se zrcadlovou nebo mechovou polevou) – odběr od 12 ks od jedné příchutě a cena od 39 Kč/ks. Dezerty ve skleničce – 90 ml (nepečené čokoládové nebo ovocné krémy s korpusem a ovocem) – odběr od 10 ks od jedné příchutě a cena od 55 Kč/ks. Mini Pavlova (nadýchaná pusinka s ovocným krémem zdobená ovocem) – odběr od 15 ks od jedné příchutě a cena od 29 Kč/ks. Profiteroles (odpalované jednohubky s krémem) – odběr od 50 ks od jedné příchutě a cena od 9,50 Kč/ksSvatební koláčky – tradiční koláčky s tvarohem, povidly, mákem, hruškami nebo ořechovou nádivkou – odběr od 50 ks a cena 7 Kč/ks.

Bez lepku a laktózy

Čím dál žádanější dorty a zákusky bez lepku a laktózy. Dorty pečeme od velikosti 10 porcí a cena od 1900 Kč. Dezerty – cena dle typu a složení dezertu.

Vánoční cukroví

Každý rok aktualizujeme nabídku, kde nabízíme jak klasické cukroví, tak novinky. Mix 14 druhů klasického cukroví – odběr od 0,5 kg/330 Kč. Mix 14 druhů bezlepkového cukroví – odběr od 0,5 kg/360 Kč. Podrobná nabídka cukroví zde.

Jak si objednat

Objednat dort můžete buď e-mailem, telefonicky nebo zprávou na našem facebookovém profilu. Abychom mohly vypracovat návrh, potřebujeme znát termín dodání dortu, počet porcí, nějakou vaši představu o vzhledu a chuti dortu. 

Kdy si nejpozději dort objednat

Ideálně 4 týdny dopředu pokud se jedná o narozeninové dorty. V případě svatebních dortů cca tři měsíce předem, ale u obou obecně platí: čím dříve, tím lépe. 🙂

Vyzvednutí a doprava

Standardně lze dorty a zákusky vyzvednout v našem studiu Markétina cukrárna v Kladně nebo v partnerské provozovně v Praze 6. Výjimečně po domluvě v Libochovicích. Pokud si dort vyzvednete sami, neručíme za jakékoliv poničení dortu při přepravě. Na přání vám také dort můžeme dovézt tam, kam potřebujete. Cenu za dopravu vám vždy řekneme předem. 

Skladování a trvanlivost

Dorty a zákusky vždy skladujte v lednici se statickým chlazením, nejlépe zabalené, aby se k dortu nedostala vlhkost, která může narušit vzhled výrobku. Všechny naše výrobky spotřebujte do 24 hodin, pokud není uvedeno jinak.

Alergeny

Ve většině našich výrobcích jsou obsaženy alergeny. Rády vám poradíme s výběrem vhodného výrobku nebo ho upravíme podle vašich představ a požadavků.

Ochutnávka

Ochutnávky probíhají formou ochutnávkové krabičky, která obsahuje 6 příchutí dortu, mini-cupcakes, makronky, lízátka, Pavlovy, atd. Termíny a přesný popis ochutnávek najdete zde. Nejoblíbenější chutě dortů a dezertů najdete zde.